Букети ірисів

Нема товарів в цій категорії на даний момент. Ми запрошуємо Васoзнайомитися з іншими аналогічними категоріями товарів.

Букет ірисів

Іриси - це одні з найпрекрасніших квітів, які символізують мудрість, удачу, благополуччя і радість. Іриси налічують приблизно 700 різноманітних відтінків і форм.

Слово ірис в перекладі означає "веселка". Існує легенда, що коли Прометей подарував людям вогонь на небі з'явилася фантастичної краси веселка і переливалася весь день, а пізніше і ніч. Потім веселка розлилася на землю різнобарвними краплями, і коли настав ранок і зійшло сонце люди побачили, що навколо розцвіли квіти невимовної краси дуже схожі на веселку.

Варто сказати, що іриси цінні не тільки своєю красою, їх вирощують не тільки для прикраси саду або будинку, але і як дуже цінну сировину для виробництва есенцій в парфумерії.

У давні часи ірис вважався оберегом для воїнів слов'янського народу, а також в Японії. Іриси обов'язково брали з собою на війну, тому що вважали, що вони захищали власника від поранень і смерті. Можливо це пов'язано з тим, що деякі іриси мають цілющі властивості, а можливо з тим, що в японській культурі назву кольору позначається ієрогліфом, який можна перекласти як "військовий дух".

Не дивно, що такі прекрасні квіти зараз користуються величезною популярністю, з них створюють повноцінні букети і доповнюють ними вже готові.