Букети півоній

Нема товарів в цій категорії на даний момент. Ми запрошуємо Васoзнайомитися з іншими аналогічними категоріями товарів.

Букети півоній

 

Півонії - це символ удачі, щастя і процвітання, дуже теплі квітки. І букети з таких квітів виходять відповідні. Такі букети виходять дуже ніжними і по-справжньому чаруючими, ну який жінці не сподобається така композиція?
Півонії - це квіти з дуже довгою історією. Ще в Стародавній Греції ці квіти були дуже шанованими, але не тільки за їх красу. Греки обрали собі цю квітку в якості захисника від злих духів. А ім'я ці квіти, якщо вірити легендам, отримали від Пеона - вправного лікаря, який лікував як богів, так і людей. Цілитель був перетворений богами в квітку, яку в Стародавній Греції називали «paionios», що в перекладі означає цілющий або лікувальний.
Існує величезна кількість варіацій півоній, безліч колірних палітр і видів. Така різноманітність дозволяє створити багато флористичних композицій, які підійдуть і молодим дівчатам і жінкам в поважному віці.
Дуже багатьом подобаються букети з півоній саме завдяки їх зовнішньому вигляду, такі букети дійсно виходять надзвичайно красивими. Все завдяки великій кількості листків і розміру квіток, а також пишності і яскравим кольорам. Зовнішній вигляд, також, дуже вплинув на значення данної квітки. У Римі він асоціювався з пихатістю, самовдоволенням, гордістю, але і з красою також. У Греції півонії символізували довголіття, а в Японії - плодючість, багатство і радість.
Подаруйте ж і Ви красу, багатство і радість своїм близьким. Ми Вам в цьому допоможемо, адже Ви можете замовити найрізноманітніші букети зі півоній, на будь-який смак, у нас на сайті.